GUG.cz Women Techmakers

Women Techmakers

Víme, že ženy v IT jsou velmi důležité, protože přináší jiný pohled na věc, a není vůbec pravda, že pokud jsi žena, tak nemáš talent na techniku a měla bys dělat něco jiného. Existuje spousta žen, které mají blízko k IT a mnoho toho dokázaly, například šéfka Yahoo! Marissa Mayer nebo předešlá prezidentka Google[x] programu Megan Smith. A tyto ženy nejsou jediné. Víš, kdo byl historicky první programátor? Byla to programátorka, jmenovala se Ada Lovelace a byla fakt dobrá v tom, co dělala.

Bojíš se, že nejsi vývojářka a že DevFest není pro tebe? To vůbec není pravda. Abys mohla jít na DevFest, tak nemusíš denně napsat 1000 řádků kódu, vědět, co je to Git, a umět 5 programovacích jazyků. Důležitý je tvůj zájem o technologie, ale určitě si z DevFestu mnohé odneseš. A to jak nové znalosti, tak další kontakty a nadšení pro nové věci.

Co ti můžeme slíbit? Kromě toho, že je obvykle na DevFestu spousta srandy, potkáš nové lidi a dozvíš se nové informace, ti můžeme prozradit, že tam budeme mít i nějaký program zaměřený více pro tebe. Třešničkou na dortu je pak více ženských speakerek na DevFestu.

P.S.: DevFest pro tebe připravují i holky ;-)

Women speakers na DevFestu

Zobrazit všechny speakery na DevFestu

Organizuje

Ve spolupráci s

Hlavní partner GeekFun

Hlavní partner MachineRoom

Hlavní mediální partner

Partneři GeekFun

Partneři MachineRoom

Mediální partneři

Za výrazné podpory

Stát se partnerem