Organizační tým

DevFest Praha je akce, která je pořádána vývojáři pro vývojáře. A to doslova. Letos máme již třetí ročník a podobně jako v předchozích ročnících, i letos jsme se snažili udělat maximum, aby byl DevFest takový, jaký si ho představujete!

Celý organizační tým, pod vedením hlavního organizátora, Jirky Pénzeše, posledních několik dnů nespal a vymýšlel všemožné šílenosti. Některé byly tak šílené, že se o nich nemůžeme ani zmiňovat! Organizace je pro nás dřina, ale zároveň i zábava. Náš tým je složen z řad organizátorů GUG.cz z celé České Republiky. Mimochodem, můžeš se k nám přidat – stále hledáme nové nadšence, kteří nám pomohu posunout českou komunitu o kousek dál. A příště budeš organizovat DevFest třeba s námi!

Téma tohoto ročníku „Stavět, budovat, tvořit“ je cítit nejenom v doposud známém programu stojícím silně na workshopech a open hardware zóně, ale také v místě konání akce. Stala se jím Fakulta stavební ČVUT v Dejvicích, díky které se festival vrací na půdu vysokých škol, kde v roce 2012 startoval – na půdě jen pár desítek metrů vzdálené Fakulty strojní.

Core Team

Jirka Pénzeš

Leader, program, řečníci

Jan Voráček

Web

Tobiáš Vybíral

Produkce, komunikace, PR

David Vávra

Festival, šílenosti

Filip Hráček

Google spojka

Josef Večerník

BusinessBuild

Tomáš Jukin

MachineRoom

Jana Moudrá

Women Techmakers

Jakub Škvára

Workshopy

Jiří Čadek

CDH – Celo DevFestová Hra

Jirka Korejtko

Technika

Ondřej Kučera

Registrace