BusinessBuild

Budujeme ... business!

BusinessBuild

Budovat, realizovat

Na letošním DevFestu se nenaučíte budovat jenom software a hardware. Naučíte se také vybudovat kolem své aplikace nebo nápadu svojí vlastní firmu a vést projekty.

Připravili jsme pro vás pestrý program, který by vám měl poskytnout dostatek informací k tomu, abyste třeba následující den vyrazili a započali epickou cestu k vlastní firmě. Můžete se těšit na spoustu skvělých přednášek a jeden praktický workshop s mentory.

BusinessBuild

Přednášky

Připravte se na pořádnou dávku informací a motivace od úspěšných podnikatelů a projektových manažerů z technické branže, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti o tom, jak z existující aplikace nebo nápadu v šuplíku postavit fungující projekt nebo úspěšnou firmu.

BusinessBuild

Workshop: Postavte si svoji firmu!

Okolo firem a startupů panuje v současné době velká mytologie. Připravili jsme pro vás dva praktické bloky, během kterých zjistíte, co to vlastně firma je, jak se dá vytvořit kolem vašeho projektu a jak jednotlivé firemní části spolu propojit tak, aby dokázaly váš projekt nebo myšlenku podpořit k cestě na úplně novou úroveň. A hlavně si to vyzkoušíte sami “nanečisto”, pokud budete chtít, pod vedením několika zkušených podnikatelů a manažerů z technické scény.

Přednášející v BusinessBuild

Zobrazit všechny speakery na DevFestu

Organizuje

Ve spolupráci s

Hlavní partner GeekFun

Hlavní partner MachineRoom

Hlavní mediální partner

Partneři GeekFun

Partneři MachineRoom

Mediální partneři

Za výrazné podpory

Stát se partnerem